Płot Anton

Kod produktu: 89416


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

524,00 zł

Dane techniczne

Płot Anton składa się z pionowych, heblowanych, ściętych ozdobnie u góry szczebelków zamocowanych na kilku masywnych ryglach wzmacniających. Proponowany płot jest kompromisem między płotami osłonowymi a kratkowymi i z pewnością znajdzie zastosowanie na Twojej posesji, ogrodzie lub patio. Jego konstrukcja jest bardzo masywna - może byc wykorzystany jako samodzielne ogrodzenie. Za pomocą łączników kątowych i kompletu wkrętów przykręcamy go do kantówek (słupków) Anton (ścięte podobnie jak szczebelki, nr art. 85913), zakotwiczonych w gruncie za pomocą odpowiednich kotew wbijanych/podstaw słupka lub stop słupka (wszystkie akcesoria również dostępne w naszym sklepie). Jego zaletą jest niezwykła masywność, łatwy i szybki montaż (demontaż), estetyczne, wysokiej jakości wykończenie.

Do tego modelu dostępna jest także furtka 180x100cm (zawiasy również dostępne w naszym sklepie) z wzmocnionym ryglem poziomym 55mm x 88mm gwarantującym stabilny montaż.

 

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - przez 10 lat impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik imregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

Gatunek drewna:Świerk
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Wykończenie:Heblowane
Rygiel poziomy o wymiarze:35mm x 55mm
Sztacheta heblowana o wymiarze:35mm x 55mm
Opinie

Napisz opinię

Płot Anton

Płot Anton