Mała altanka ogrodowa - Pagoda

Kod produktu: 60187


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

5 827,00 zł

Dane techniczne

Altana Pagoda idealnie nadaje się do odpoczynku, spożywania posiłków w ogrodzie na świeżym powietrzu, spotkań ze znajomymi i rodziną. Jej rozmiary zapewniają optymalną wygodę dla grupy do ok. 6 osób. Jej efektowny japoński wygląd sprawia, że często stawiane są w miejscach widokowych pięknie zdobiąc ogród. Inwestycja w nowoczesne, drewniane altany ogrodowe, pomoże Ci stworzyć strefę relaksu na własnej działce, ogrodzie.

Zestaw zawiera:

- słupki konstrukcyjne

- całą konstrukcję dachową wraz z drewnianym poszyciem dachu

- komplet okuć i instrukcję do samodzielnego montażu

- 5 x płot siatkowy 90cm wys.

- 5 x poręcz

- 6 kompletów zastrzałów łukowych w narożnikach

- podłogę

Uwaga! Zestaw nie zawiera (można dokupić dodatkowo w naszym sklepie):

- stołu - rekomendowane stoły do altan

- ławek/krzeseł - proponowane ławki i krzesła do altan

Montaż

Montaż na działce małej altany ogrodowej Pagoda wymaga jedynie minimalnego obycia z pracami budowlanymi. Aby zadanie to przebiegło możliwie sprawnie i szybko, konieczne jest wsparcie drugiej osoby oraz posiadanie podstawowych narzędzi stolarskich, jak młotek, wkrętarka, piła ręczna czy drabina. Bardzo pomocna jest instrukcja obsługi, która zawiera listę elementów składowych altanki oraz zawiera wskazówki, jak samodzielnie ją złożyć.

Altany z naszej oferty montowane we własnym ogrodzie nie wymagają żadnego pozwolenia na budowę. Według ustawy z 2017 roku, altany o powierzchni zabudowy do 35 m² nie wymagają zezwolenia oraz pisemnego powiadamiania.

Zabezpieczenie drewna

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik imregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

Gatunek drewna:Sosna
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Słupki o wymiarze:7cm x 7cm
Opinie
2018-10-27

Altana ogorodowa w stylu japońskim prezentuje się wyśmienicie. Na tle moich wiśni wygląda rewelacyjnie. Dziękuje bardzo za miłą obsługę i świetny jakościowo produkt.

2017-12-11

Polecam produkt i sklep. Zakupiona altana może nie ma dużych rozmiarów ale prezentuje się bardzo ładnie, jakość wykonania również na plus.

2017-09-19

Oryginalna z wyglądu, niewielka altanka. Polecam wszystkim.

2017-07-23

Malutka altanka, która ładnie wkomponuje się w niewielki ogród zarówno pod domem jak i na działce.

2017-04-13

Dobrze wykonany produkt, obsługa klienta na wysokim poziomie.

Napisz opinię

Mała altanka ogrodowa - Pagoda

Mała altanka ogrodowa - Pagoda