Drewniana wiata ogrodowa - Cora

Kod produktu: 50980


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

3 779,00 zł

Dane techniczne

Altana ogrodowa 4-kątna CORA z dachem drewnianym (słupki 9x9cm) to idealne miejsce do odpoczynku, spożywania posiłków w ogrodzie na świeżym powietrzu, spotkań ze znajomymi i rodziną. Jej dość znaczne rozmiary zapewniają optymalną wygodę dla grupy nawet ok. 10 osób.

Dzięki dużym rozmiarą altana często wykorzystywana jest przez Klientów jako wiata samochodowa, co jest bez wątpienia jej dużą zaletą.

Zestaw zawiera:

- słupki konstrukcyjne

- konstrukcję dachową wraz z drewnianym poszyciem dachu

- komplet okuć i instrukcję do samodzielnego montażu

- 4 komplety zastrzałów w górnych narożnikach

Uwaga! Zestaw nie zawiera (można dokupić dodatkowo w naszym sklepie):

- gontów bitumicznych (wymagane 17 m2) - gont do altan

- stołu rekomendowane stoły do altan

- ławek/krzeseł - proponowane ławki i krzesła do altan

- kotew 9x9 cm - metalowe kotwy do altan

Montaż

Altana CORA należy do modeli bardzo łatwych w montażu, można zamontować ją na własną rekę, z pomocą jednej osoby lub skorzystać z usług tzw "złotej rączki". Do montażu altany niezbędne są podstawowe narzędzia typu: wkrętarka akumulatorowa, młotek, poziomica, drabina. Altana jest łatwa w montażu, gdyż dach składa się z gotowych sekcji.  Gdy na Państwa działkach/ogrodach często wieje silny wiatr, warto dokupić dodatkowo kotwy mocujące słupki do gruntu aby dodatkowo wzmocnić konstukcję altany. Dla uszczelnienia dachu zaleca się obicie poszycia dachowego gontami bitumicznymi.

Altany ogrodowe z naszej oferty montowane we własnym ogrodzie nie wymagają żadnego pozwolenia na budowę. W przypadku montażu na ogródkach działkowych, altany o powierzchni zabudowy do 35 m² nie wymagają zezwolenia i pisemnych powiedaomień.

Zabezpieczenie drewna

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik imregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

Gatunek drewna:Sosna
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Słupki o wymiarze:9cm x 9cm
Opinie
2018-02-06

Bardzo solidna wiata drewniana, która ma wiele zastosowań. Nie znalazłem w lepszej cenie w takich rozmiarach. Szybka wysyłka. Polecam sklep

2017-08-19

Ta skromna altana, znalazła u mnie zastosowanie jako wiata na nieduży samochód. :)

Napisz opinię

Drewniana wiata ogrodowa - Cora

Drewniana wiata ogrodowa - Cora