Altanka ogrodowa 4-kątna Ela

Kod produktu: 60026


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

1 768,00 zł

Dane techniczne

Altana ogrodowa 4-kątna Ela może służyć jako miejsce schronienia, kiedy pogoda nie pozwala na przebywanie na łonie natury, doskonale sprawdzi się rónież w roli zadaszenia dla rowerów, mebli ogrodowych i zestawów wypoczynkowych. Idealnie nadaje się do odpoczynku, spożywania posiłków w ogrodzie na świeżym powietrzu, spotkań ze znajomymi i rodziną. Jej dość znaczne rozmiary zapewniają optymalną wygodę dla grupy nawet ok. 6-8 osób.

Z poszczególnych stron możemy altanę dodatkowo przesłonić, wstawiając w wejścia dowolne płoty z naszej oferty o szerokości 180cm. W narożnikach altana posiada masywne donice, w których możemy posadzić rośliny efektownie pnące się po kratownicy. Altana ta to kompromis doskonałej jakości w przystępnej cenie.

Zestaw zawiera:

- słupki konstrukcyjne

- konstrukcję dachową wraz z materiałowym poszyciem dachu

- komplet okuć i instrukcję do samodzielnego montażu

- 8 x płot siatkowy w narożnikach

- 4 komplety zastrzałów w górnych narożnikach

- konstrukcje donic w narożnikach

Uwaga! Zestaw nie zawiera (można dokupić dodatkowo w naszym sklepie):

- stołu - rekomendowane stoły do altan

- ławek/krzeseł - proponowane ławki i krzesła do altan

Montaż

Samodzielny montaż altany ogrodowej wymaga dostępności prostych narzędzi i współpracy dwóch osób. Altana nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji oprócz mebli - dostarczana jest w komplecie jak na zdjęciu, jej konstrukcja nie wymaga stosowania kotew.

Altany z naszej oferty montowane we własnym ogrodzie nie wymagają żadnego pozwolenia na budowę. W przypadku montażu na ogródkach działkowych, altany o powierzchni zabudowy do 35 m² nie wymagają zezwolenia oraz zgłaszania do odpowiednich urzędów.

Instrukcja montażu jest dostarczona wraz z altaną oraz znajdą ją Państwo powyżej opisu produktu w zakładce Instrukcja.

Zabezpieczenie drewna

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik imregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

Gatunek drewna:Sosna
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Grubość donicy:68 mm
Słupki o wymiarze:7cm x 7cm
Opinie
2019-02-26

Altana drewniana bardzo solidna, dobrze wykonana. W tej cenie to super oferta. Dach materiałowy można po jakimś czasie wymienić, co też jest sporą zaletą. Montaż samej altany nie był skomplikowany, instrukcja czytelna i zrozumiała. Altana dużo lepiej prezentuje się po malowaniu. Duży plus dla sklepu za szybką dostawę, w innych sklepach czas oczekiwania był niemal 3-krotnie dłuższy. Zakup w 100% trafiony. Dziękuję za miłą obsługę.

2017-09-27

Ta Altana to solidna i dobra konstrukcja. Uroku dodają również kratki na pnącza. Prezentuje się ładnie

2017-08-07

Jak na taką cenę, produkt bardzo dobrze wykonany.

2017-07-30

Jesteśmy zadowoleni. Bardzo ładna altanka.

2017-07-29

Produkt zdecydowanie warto kupić. Jakość wykonania altany bardzo dobra, cena stosunkowo niska. Bardzo fajne rozwiązanie z donicą w narożniku (łacznie 4 takie donice). Polecam zakup tej altany.

Napisz opinię

Altanka ogrodowa 4-kątna Ela

Altanka ogrodowa 4-kątna Ela