Donica z pergolą

Kod produktu: 07519


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

870,00 zł

 Policz ratę kredytu
Dane techniczne

Donica z pergolą składa się z donicy połączonej z pergolą z kratką, zakończonej u góry ozdobnymi szczebelkami.

Donice są obowiązkowym wyposażeniem każdego ogrodu i nie tylko.  Cieszące sie rosnącą popularnością pergole na balkonach urozmaicają tym samym nie tylko balkony bloków mieszkalnych, ale również kamienic. Proponowana pergola z donicą, charakteryzująca się wysoką jakością wykończenie sprawia, że doskonale prezentuje się również na tarasach, a nawet w pomieszczeniach. Dna donic nie zapewniają 100% szczelności, więc zaleca się umieścić na dnie plastikową tackę lub agrowłókninę.

Pergola z donicą:

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik imregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

Gatunek drewna:Sosna
Rama heblowana o przekroju:44mm x 44mm
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Prześwit ("oczko") o wymiarze:11cm x 11cm
Grubość donicy:44 mm
Słupki o wymiarze:7cm x 7cm
Hasła powiązane z towarem:drewniana donica z pergolą, pergole na balkonach, donica z pergolą do ogrodu
Opinie
2017-06-08

pergola na balkonie (dość dużym) prezentuje się naprawdę okazale. Wyglada ładnie, estetycznie. Trzeba jednak pamiętać że pergola na balkonie małym może zająć sporą powierzchnie, głównie ze względu na dość dużą donicę. Pergole na balkon nie są wprawdzie jakoś mocno popularne, ale wg mnie to doskonały pomysł na ciekawą aranżacje, szczególnie jeśli kratka na pnącza jest już ładnie porośnięta :) Wszystko to jednak rzecz gustów i upodobań. Pozdrawiam DK

2017-05-25

Zakupiona donica drewniana z pergolą jest bardzo dobrym produktem. Wiosną prezentuje się w ogrodzie ślicznie. Polecam sklep i produkt.

Napisz opinię

Donica z pergolą

Donica z pergolą