Donica z pergolą – solidna konstrukcja i elegancka ekspozycja roślin

Kod produktu: 07519


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

870,00 zł

Dane techniczne

Pergola z kratką i ozdobnymi szczebelkami – idealna dla pnączy

Donica z pergolą to połączenie solidnej, trwałej konstrukcji z funkcjonalnością i elegancją. Składa się z doniczki połączonej z pergolą z kratką, zakończonej u góry ozdobnymi szczebelkami, dzięki czemu jest idealna do ekspozycji pnących roślin, takich jak róże, bluszcz czy powojniki.

Wykonana z drewna sosnowego o grubości ścianek 44 mm, donica gwarantuje maksymalną stabilność i wytrzymałość, nawet przy większych roślinach i intensywnym użytkowaniu w ogrodzie. Impregnacja ciśnieniowa zapewnia ochronę przed wilgocią, pleśnią i szkodnikami, dzięki czemu konstrukcja zachowuje trwałość i estetyczny wygląd przez lata.

Donica z pergolą dostępna jest w dwóch wymiarach:

  • 210 × 120 × 55 cm
  • 210 × 180 × 65 cm


Dzięki tym wymiarom stanowi zarówno efektowny element dekoracyjny, jak i przestronną podstawę dla pnączy i większych roślin w ogrodach prywatnych, na tarasach czy w przestrzeniach komercyjnych, takich jak pensjonaty i restauracje.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Materiał: drewno sosnowe
  • Grubość ścianek: 44 mm – wyjątkowa solidność
  • Konstrukcja: donica połączona z pergolą z kratką i ozdobnymi szczebelkami
  • Wymiary: 210 × 120 × 55 cm lub 210 × 180 × 65 cm
  • Impregnacja: ciśnieniowa – ochrona przed warunkami atmosferycznymi
  • Styl: rustykalny, naturalny, elegancki
  • Zastosowanie: ogród, taras, balkon, przestrzeń komercyjna


Zalety:

  • Wyjątkowa solidność i stabilność dzięki grubym ściankom
  • Naturalne drewno sosnowe – estetyczny i ekologiczny materiał
  • Impregnacja ciśnieniowa zapewnia trwałość w każdych warunkach
  • Efektowna pergola z kratką i ozdobnymi szczebelkami – idealna dla pnączy
  • Dostępna w dwóch wymiarach – dopasowanie do przestrzeni i potrzeb roślin
Gatunek drewna:Sosna
Rama heblowana o przekroju:44mm x 44mm
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Prześwit ("oczko") o wymiarze:11cm x 11cm
Grubość donicy:44 mm
Słupki o wymiarze:7cm x 7cm
Hasła powiązane z towarem:drewniana donica z pergolą, pergole na balkonach, donica z pergolą do ogrodu
Opinie
2017-06-08

pergola na balkonie (dość dużym) prezentuje się naprawdę okazale. Wyglada ładnie, estetycznie. Trzeba jednak pamiętać że pergola na balkonie małym może zająć sporą powierzchnie, głównie ze względu na dość dużą donicę. Pergole na balkon nie są wprawdzie jakoś mocno popularne, ale wg mnie to doskonały pomysł na ciekawą aranżacje, szczególnie jeśli kratka na pnącza jest już ładnie porośnięta :) Wszystko to jednak rzecz gustów i upodobań. Pozdrawiam DK

2017-05-25

Zakupiona donica drewniana z pergolą jest bardzo dobrym produktem. Wiosną prezentuje się w ogrodzie ślicznie. Polecam sklep i produkt.

Napisz opinię

Donica z pergolą – solidna konstrukcja i elegancka ekspozycja roślin

Donica z pergolą – solidna konstrukcja i elegancka ekspozycja roślin

Solidna donica z pergolą i kratką z drewna sosnowego, impregnowana ciśnieniowo. Grubość ścianek 44 mm. Dostępna w wymiarach 210×120×55 cm i 210×180×65 cm. Idealna dla pnączy i dekoracji ogrodu.