Promocja

Altana ogrodowa Sara

Kod produktu: 60422


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

4 110,00 zł

4 420,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 3 990,00 zł

Dane techniczne

Altana ogrodowa Sara impregnowana 4-kątna z drewnianym dachem (słupki 9x9cm) jest idealnym miejscem do odpoczynku, spożywania posiłków na świeżym powietrzu, spotkań ze znajomymi i rodziną. Dzięki dość dużym rozmiarom zapewnia optymalną wygodę dla grupy nawet ok. 10 osób. Organizacja spotkania nawet przy dość silnym słońcu lub nawet przy małym deszczu nie bedzie stanowiła problemu.

Altana drewniana Sara jest impregnowana ciśnieniowo w kolorze jasnym zielonym.Wymiar zewnętrzny altany to 350 x 350 cm. Dokładne wymiary wewnętrzne altany widoczne są na zdjęciu nr 2.

Zestaw zawiera:

- słupki konstrukcyjne 9x9 cm

- konstrukcję dachową wraz z drewnianym poszyciem dachu

- komplet okuć i instrukcję do samodzielnego montażu

- 8 x płot w narożnikach

- 4 komplety zastrzałów w górnych narożnikach

Uwaga! Zestaw nie zawiera (można dokupić dodatkowo w naszym sklepie):

- gontów bitumicznych (wymagane 18 m2) - gonty do altan

- stołu - rekomendowane stoły

- ławek/krzeseł - proponowane łąwki i krzesła

- kotew 9x9 cm - metalowe kotwy do altan

- podłogi

Montaż

Montaż modelu Sara to zadanie nie należące do trudnych, któremu podołać może praktycznie każdy. Altanę można zmontować na własną rekę z pomocą jednej osoby lub skorzystać z usług tzw "złotej rączki". Do montażu altany niezbędne są podstawowe narzędzia typu: wkrętarka akumulatorowa, młotek, poziomica, drabina. W miejscach narażonych na silne podmuchy wiatru warto dokupić kotwy mocujące słupki do gruntu. Aby uszczelnić dach zaleca się obicie poszycia dachowego gontami bitumicznymi.

Altany z naszej oferty montowane we własnym ogrodzie nie wymagają żadnego pozwolenia na budowę. W przypadku montażu na ogródkach działkowych, altany o powierzchni zabudowy do 35 m² nie wymagają zezwolenia oraz nie trzeba ich nigdzie zgłaszać.

Instrukcja montażu jest dostarczona wraz z altaną oraz znajdą ją Państwo powyżej opisu produktu w zakładce Instrukcja.

Zabezpieczenie drewna

Wyrób jest impregnowany ciśnieniowo - impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik imregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

Na wyrobie, w miejscach szczególnego przeżywiczenia mogą występować przebarwienia koloru zielonego - jest to reakcja miedzi (stosowana we wszystkich impregnatach przemysłowych) z żywicą.

Sprawdź również Nasze pozostałe altanki ogrodowe.

Gatunek drewna:Sosna
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Słupki o wymiarze:9cm x 9cm
Opinie

Napisz opinię

Altana ogrodowa Sara

Altana ogrodowa Sara

Akcesoria