Promocja

Płot Doris Ornament rama 44x68mm

Kod produktu: 36038


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333 pon.-pt.
8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

149,00 zł

209,00 zł

 Policz ratę kredytu
Dane techniczne

Płot Doris Ornament o pogrubionej ramie 44x68mm jest w całości wypełniony listwami ryflowanymi (wzdłużne rowki), które zwiększają jego walory estetyczne i niwelują negatywny wplyw warunków pogodowych na drewno. Produkt w górnej części jest wykończony łukiem. Płot gwarantuje doskonałą przesłonę Twojej posesji, ogrodu lub patio. Jego konstrukcja jest wystarczająco solidna (pogrubiana rama), aby mógł byc wykorzystany jako samodzielne ogrodzenie - za pomocą łączników kątowych i kompletu wkrętów przykręcamy go do kantówek (słupków) zakotwiczonych w gruncie za pomocą odpowiednich kotew wbijanych/podstaw słupka lub stop słupka (wszystkie akcesoria również dostępne w naszym sklepie). Jego zaletą jest masywna konstrukcja w przystępnej cenie, łatwy i szybki montaż (demontaż), estetyczne wykończenie, bardzo szeroki wybór rozmiarów ułatwiający optymalne wypełnienie przestrzeni.

 

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - przez 10 lat impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik impregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

Gatunek drewna:Sosna
Rama heblowana o przekroju:44mm x 68mm
Listwa ryflowana o wymiarze:8mm x 95mm
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Opinie
2019-03-06

Płot drewniany dobrze, solidnie wykonany. Nie jest to jakość "marketowa". Aktualna cena jest bardzo atrakcyjna, warto dokonać zakupu. Płot był u mnie 2 dni po dokonaniu zamówienia, ekspresowa dostawa.

2018-08-07

Kupiłem kilka przęseł tego płotu ogorodowego, każde było o dziwo tej samej wielkosci, czyli wszystkie do siebie pasowały. Drewno bez sęków, dobrze wysuszone. Bardzo atrakcyjna cena. Polecam serdecznie sklep i pozdrawiam

Napisz opinię

Płot Doris Ornament rama 44x68mm

Płot Doris Ornament rama 44x68mm