Drewniany podest ogrodowy 50cm x 50cm

Kod produktu: 16504


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

9,00 zł

 Policz ratę kredytu
Dane techniczne

Rekomendujemy Państwu drewniany podest ogrodowy, cieszący się bardzo dużą ilością zastosowań w niemal każdym ogrodzie. Może być wykorzystywany zarówno do układania podłogi na balkonach jak i w altankach. Z pewnością przez wiele lat posłuży również na przydomowym tarasie, będąc tym samym jego przytulnym wykończeniem. Polecany podest, cieszy się również ogromną popularnością znajdując również zastosowanie do wyznaczania m.in ścieżek w ogrodzie.

Podest ogrodowy - wykonanie:

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik impregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych, odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu, altany lub tarasu.

Znalazłeś tego typu produkt taniej? Zapytaj telefonicznie o rabat na drewniany podest ogrodowy 50x50, oliwkowo - zielony (sosnowy).

Gatunek drewna:Sosna
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Hasła powiązane z towarem:drewniany podest ogrodowy 50x50, sosnowy podest w ogrodzie
Grubość podestu:3,2 cm
Opinie
2017-07-24

Podest drewniany kupiłem z przeznaczeniem na ścieżkę do altany ogrodowej i funkcję swoją spełnia idealnie. Wyrób zaimpregnowany, wystarczyło pomalować na wybrany kolor. Polecam sklep.

2017-06-04

Świetna propozycja dla osób poszukujących np. podłogi do altany ogrodowej. Bez problemu podestem można wykończyć kawałek tarasu, balkonu, czy dowolnej przestrzeni użytkowej w ogrodzie (trawnik, ścieżka do altany itd).

Kupiłem i jestem zadowolony. Niebawem wracam na kolejne zakupy i licze na rabat dla stałego klienta.

2017-04-18

Kupiłem ten podest, jak najbardziej produkty warty polecenia, nie mniej następnym razem skuszę się na podest tarasowy modrzewiowy. Jest wprawdzie minimalnie droższy, ale prezentuje się zdecydowanie lepiej

2017-04-12

Podest w ogrodzie prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Cena idzie w parze z jakością, nie mam zastrzeżeń absolutnie żadnych.

Napisz opinię

Drewniany podest ogrodowy 50cm x 50cm

Drewniany podest ogrodowy 50cm x 50cm