Płot Helena

Kod produktu: 01005


Sprawdź koszty dostawy

+48 603 898 333
Pon.-pt. 8:00 - 16:00

99% klientów
poleca Nas dalej

53,10 zł

Produkt aktualnie niedostępny

 Policz ratę kredytu
Dane techniczne

Płot lamelowy Helena z pełnym wypełnieniem listwami przeplatanymi, zapewniający doskonałą przesłonę Twojej posesji, ogrodu lub patio. Może byc wykorzystany jako samodzielne ogrodzenie, ale ze względu na swoją lekką konstrukcję zaleca się montaż do siatki lub innej konstrukcji zapewniającej stabilność instalacji. Jego zaletą jest przystępna cena, łatwy i szybki montaż (demontaż), estetyczne wykończenie, szeroki wybór rozmiarów ułatwiający optymalne wypełnienie przetrzeni.

 

Wyrób impregnowany ciśnieniowo - przez 10 lat impregnacja taka zabezpiecza produkt przed szkodliwym działaniem owadów, grzybów i bakterii. Z biegiem czasu pod wpływem działania promieni UV zanika barwnik imregnacji (produkt wciąż jest zabezpieczony), ale zaleca się ze względów estetycznych odnowienie produktu ogólnodostępnymi środkami do malowania drewna na dowolny kolor, najlepiej pasujący do Twojego ogrodu.

Gatunek drewna:Sosna
Rama heblowana o przekroju:18mm x 44mm
Listwa szorstka gładka o wymiarze:6mm x 60mm
Impregnacjaciśnieniowa
Kolor:Oliwkowo - zielony (w zależności od wilgotności wyrobu możliwa rozbieżność w kolorze)
Opinie
2017-05-23

Płot tani i nie najwyższej jakości ale czego można się spodziewać po takiej cenie. W porównania do płotów z marketów budowlanych, jakość i tak dużo lepsza.

Napisz opinię

Płot Helena

Płot Helena